top of page

X-CAPE

Kotva 1

VŠESTRANNOSŤ, ZÁBAVA A POHODLIE

X-CAPE je dobrodružstvo v štýle Moto Morini: všestrannosť, zábava a pohodlie vo futuristickom pútavom vzhľade.19" predné koleso a nastaviteľná vidlica s priemerom 50 mm zaručujú úžasnú priľnavosť k terénu a vozovke, vďaka čomu sa udržíte v sedle ako v horskom priesmyku, tak aj na prašnej ceste.

Veľké a pohodlné sedlo, ktoré ponúka maximálne pohodlie pre cestujúcich, je umiestnené 845 mm od zeme, ale ponúka perfektnú ergonómiu aj pre tých najvyšších. Je možnosť dokúpiť aj znížené sedlo s výškou 820 mm od zeme. 7'' farebná TFT prístrojová doska - jedna z najväčších na celom trhu - poskytuje prístup ku všetkým informáciám potrebných pre najdobrodružnejšie výlety, rovnako tak ako pre chaotickú mestskú prevádzku.

Kotva 2
Kotva 4
moto_morini_x_cape-ce0ce8d3.png

UNIKÁTNY MOTOCYKEL VO SVOJEJ KATEGÓRII

Verzia s liatymi alu kolesami: 7.390 €
Verzia s drôtenými čiernymi kolesami: 7.690 €
Verzia s drôtenými zlatými kolesami: 7.990 €

Plexi štít nastaviteľný jednou rukou, nosič batožiny s veľkými držadlami pre spolujazdcov a kompletné LED osvetlenie dopĺňajú štandardné vybavenie s pocitom vyššej triedy. K dispozícii bude základné príslušenstvo, ako je trojica kufrov, ochranný padací rám a blastery, ktoré sú nevyhnutné pre skutočné dobrodružstvo. X-CAPE je ideálny partner pre všetkých, ktorí hľadajú verného a neúnavného spoločníka.

2MC0854-efee25bd
Red Passion
Smoky Anthracite
Carrara White
Verze s alu koly
Verze se zlatými koly

Verzia s drôtenými zlatými kolesami: 7.990 €

Doplňky X-Cape Moto Morini

Doplnky pro X-Cape

bottom of page